MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 11154670
nr 1115 4670
Byrå
Mahogny, längd: 88 cm, djup: 51 cm, höjd: 98 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 juni 2017
kl 20:26:24
200 kr
250 kr